Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az orvos csinálhat olyat,...

Az orvos csinálhat olyat, hogy tarthat a rendelőben gyógyszert, és ott adja oda és ott kell neki kifizetni?

Figyelt kérdés
Ez volt most velem is, meglepődtem, de mondta h ilyen jó meg olyan jó, szokták dicsérni. Azóta úgy fáj a térdem amióta szedem, kb. szinte mintha nem szednék semmit. Ez mondjuk itt nem lényeg, de idegesít. Már volt amúgy egy gyógyszer, ami bevált, 3 hónapos kúrából egyet már megcsináltam és utána jött ez, lehet ez sem tett jót neki :S
2011. júl. 14. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ez etikus megoldás. Mindenféleképpen vényre kell, hogy felírja és gyógyszertárban kiváltani. Ha meg nem használ, miért szeded?
2011. júl. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

Egy hete szedem csak, mintha 3-4 napig jó lett volna, 3 napja fáj megint, ha ez így megy még egy két napig, nem fogom többet. Ja, és egyébként ez 1,5x annyiba került, mint az előző gyógyszer. AZ 3000 , ez 4500FT volt... Bár tudom nem az árától függ, hogy hatásos-e vagy sem, csak ez is idegesítő kicsit.

2011. júl. 15. 00:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Írd be a nevét a googlebe és nézz utána a gyógyszernek meg a véleményeknek. Nem biztos a gyógyszer a hibás
2011. júl. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

A második válaszolótól szeretném megkérdezni, h hogy érted, hogy nem biztos, hogy a gyógyszer a hibás. igazából nem nagyon értem, hogy mire gondolsz.

2011. júl. 15. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!