Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog eltávolító...

Bölcsességfog eltávolító műtét előtt lehet bevenni nyugtatót?

Figyelt kérdés

Holnap reggel megyek a műtétre. De mivel már volt egy ilyenem, és nem túl kellemes élményem van róla, olyan szinten ideges vagyok, hogy már két napja nem bírok aludni.

Szerintetek vehetek be reggel nyugtatót (nagyon enyhe), hogy ne roncs idegállapotban menjek a dokihoz?

Befolyásolja esetleg a gyógyszer a Lidokain hatását?


Köszönöm szépen a válaszokat és a segítséget!


2009. ápr. 22. 20:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy túl vagy rajta! Jobbulást! :)
2009. ápr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, aranyos vagy! @->--

Képzeljétek, szinte semmi fájdalmam nincs! Erre az egyre azért nem számítottam!!! A műtét napján vettem be fájdalomcsillapítókat, de másnaptól már nem kellett! Éjjel is tudok aludni, csak kicsit kényelmetlen, mert pont azon a felemen szeretek bundizni, ahol kiszedték a fogam.

Jaj, annyira örülök, hogy túl vagyok rajta! Persze szájzár az van, bébikaját eszem (amikor tudok), de a lényeg, hogy nincsenek őrjítő fájdalmaim!

Csütörtökön varratszedés, és utána remélem elfelejthetem.


Köszi Mindenkinek hogy írt! Puszi Nektek!

2009. ápr. 25. 17:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!