Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon pici lyukat vettem ma...

Nagyon pici lyukat vettem ma észre a fogamon (bal 1es felül). Ezt be kell tömni?

Figyelt kérdés
nincs rá más megoldás?csak akkor tudnám betömetni ha leveszik a fogszabályzómat.az még kb 1-2 év.
2011. szept. 16. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs rá megoldás. A pici lyukból hamarosan egyre nagyobb lesz :-(
2011. szept. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:(:(
2011. szept. 16. 16:51
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem azt tanácsolta a fogorvosom, hogy ilyenkor használjunk Elmex gélt... az elvileg az iylen nagyon pici lyukakat még helyre rakja. általában azoknak ajánlják, akiket már zavar, hogy van egy kis lyuk a fogukon, mert érzékenyek rá, viszont a lyuk még nem elég nagy, hogy elérte volna a legkisebb fúrófej nagyságát, hogy ki lehessen fúrni, és be lehessen tömni. egyébként én használtam, és bevált :) nem mondom, hogy nem látom a ,,lyukat", dee nem érzékeny a fogam, és a lyuk sem lett nagyobb
2011. szept. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. megpróbálom én is az elmexet használni. remélem jó lesz rá..
2011. szept. 19. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!