Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek a Betadin ecsetelő...

Szerintetek a Betadin ecsetelő belsőleg is használható? A tájékoztatójában nem térnek erre ki. Csak az van ráírva, hogy bőr és nyálkahártyára.

Figyelt kérdés
Amúgy egy parasztkolbászban lévő csont sértette meg az ínyemet,rádagadt a fogamra az ínyem. Az arcom sem úszta meg,olyan kis hörcsögös és fáj is.
2011. okt. 21. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárban megkérdezik,h belsőleg v. külsőleg,mert van kimondottan ilyen ínyproblémára.A simát azt szerintem csak külsőleg lehet.Nekem is van ilyen.
2011. okt. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, menj vele orvoshoz. Egyrészt a betadin nem alkalmas szúrt sebek kezelésére, ezt viszont tuti, hogy leírják. Másrészt ez nem csak szúrás, ha így dagad az arcod, ott nagyobb gond lehet.
2011. okt. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sine.lacrimna ***** válasza:

a szájnyálkahártyára,ínyedre nyugodtan tehetsz belőle.

De ha már hörcsögösre dagadt az arcod akkor érdemes megmutatni egy dokinak.

Akkor hat belsőleg ha lenyeled.

2011. okt. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon bevált a Corsodyl, szerintem erre a problémádra is érdemes megpróbálni. Ezzel öblögetned kell, próbáld ki. De inkább menj el egy szájsebészhez ha nem javul rövid időn belül.
2011. okt. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!