Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mindenkinek fáj amikor nő a...

Mindenkinek fáj amikor nő a bölcsességfog? Mindenképpen ki kell húzatni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 19:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
69%
1 van, de nem volt császármetszés. Természetes szülés volt. Azóta jól van a pici, eszemben sincs megválni tőle. :)
2013. márc. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a jobb felső gond nélkül kibujt, nem is éreztem, csak annyit, hogy ott van egy fog ami eddig nem volt. A gyors romlandóság az igaz lehet. Miután teljesen kinőtt egy hónap sem telt el, és kilyukadt. Igaz fogorvoshoz nem mentem el vele, mert egyáltalán nem fáj.

A baj a bal alsóval van. Már két hónapja jön-jön, néha viszont rázendít és nagyon fáj. Nem lüktetősen, csak mintha valami nagyon szúrna, vágna, nyomna. Kelletlen fájdalom.

A maradék kettő remélem sohasem akar kibújni.

Ha nem lennék ilyen téren egy gyáva nyuszi akkor kiszedettem volna a fájósat, a másikat pedig tömetném. De a-a! Mióta egy fogat úgy húzták, hogy azt hittem belehalok (40 perc 3 érzéstelenítő után), azóta fogorvosnál sem voltam, pedig kellene.

2019. márc. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!