Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért nem mond árat egy...

Miért nem mond árat egy fogorvos sem a Gyógyír- KHT Budapest XI. kerületben?

Figyelt kérdés

Két éve próbálok fogorvost találni a XI. kerületben. Többségük a Gyógyír KHT.-vel áll kapcsolatban.

Sajnos nem egy fogról van szó.

Így az árak is tetemesek.

Szerintem felelőtlenség,ha árkalkuláció nélkül elkezdem a kezeltetést.


2011. nov. 14. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mondj egy árat, ami szerinted reális, hogy ennyit szánsz rá (vagy egy kicsit kevesebbet, nehogy túllődd az árat), és ennyiért megcsinálnák-e. Erre már csak kell valamit mondaniuk, ha meg nem, akkor mondd meg, hogy ok, akkor ennyit fogok fizetni. Jobb ötletem most nagyon nincs. Esetleg hangfelvételt is készíthetsz.
2011. nov. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnos vagy kiabálnak, vagy azt válaszolják, fogalmuk sincs.

Viszont a jogszabály szerint KÖTELESSÉGÜK lenne hozzávetőleges árat mondani.

Itt tart az ország?

Nem tudhatom meg hány 100ezer forintot fizetek a végén?

2011. nov. 17. 14:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon durva. Én is a XI. kerületben lakom és el kéne mennem fogorvoshoz, de inkább magánhoz megyek. Neked is inkább azt ajánlom, jó, drága, de ha ilyenek már az elején, mit művelhetnek az ember fogaival..
2011. nov. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tegnap elmentem egy jó hírű priváthoz, megmondtam mennyit tudok a fogaimra költeni.

Megértette és kezdjük a kezelést.

Ő szájsebész is egyben.

Elképesztő amit a GYógyir társaság csinál.

A begetektől is kérnek a fogmegtartó kezelésekért és ugyanazért az OEP felé is elszámolnak.

Ez nem tűnik fel az OEP-nek? Bár multkor a háziorvosomnál tartottak ellenőrzést.

2011. nov. 19. 07:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit kell csináltatni?
2014. máj. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Villányident is abban a ker-ben van
2014. máj. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!