Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy szájsebészeti foghúzás...

Egy szájsebészeti foghúzás után, mennyi idő míg megszűnik a nagy"kráter? "

Figyelt kérdés
Mennyi idő míg összehúdnak az innyeim? nem úgy értem, hogy a fogak találkozása, hanem az a cuki nagy kráter ami egy hattalmas nagy lyuk, egy kín szenvedési szájsebészet után? nem merek rá enni semmi, még fáj azért a helye, de nagyon gusztustalan nagy a lyuk!
2011. nov. 16. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
ááá,napok kérdése csak! :) fokozatosan jobb lesz a heg,nekem mondjuk még 2 hétig utána fájt a helye,homeopátiáztam,ez bevált.
2011. nov. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pár nap után jobb lesz. Addig is öblögessed - különönsen este, lefekvés előtt - a szádat valamilyen fertőtlenítő szájvízzel. Jót tesz, mert segít a krátert begyógyítani.
2011. nov. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy éve volt, kb 4-5 hónap alatt teljesen összeforrt, és most már olyan kemény az íny ott, hogy simán tudok vele rágni :)
2011. nov. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem vágták is és össze varrni is kellett. 2 hét alatt normális lett és seb se volt rajta. Vagy 5 napig alig tudtam enni miatta (nem is nagyon mertem) csak ilyen reszelt vackokat meg levest. 2 hónap után már nem látszik a seb, bár van még egy kis lyuk a helyén meg a vágási heg. Nagyon nagy lyuk volt, de ahhoz képest szép lett. (csak a fogamat sajnálom:()
2011. nov. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!