Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szájüregi problémával milyen...

Szájüregi problémával milyen orvoshoz kell fordulni?

Figyelt kérdés
Több apró fehér hólyag van a nyelvem alatt (helyenként összefüggő). Nem fáj igazán de letörölni sem lehet. Kb. nyolc hónapja volt egy bölcsességfog műtétem ahol megsértettek egy ideget és azóta zsibbad a nyelvem és lehet hogy csak azért nem érzem hogy fáj. Ez a fogorvoshoz tartozik vagy a háziorvohoz?
2011. nov. 29. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran szenvedek ilyen-olyan dolgoktól. Mindig háziorvoshoz megyek. ő küldött már tovább szájsebészetre, gégészetre, belgyógyászatra is vele. De olyan is volt, amikor ő maga ellátta. Szóval célzottan lövésem sincs, hogy hová kell menni vele.
2011. nov. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azóta voltál vele dokinál? Mit mondott?
2012. szept. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen azóta rengetegszer voltam vele dokinál. Először többször fogorvosnál aztán még többször szájsebészeten. Míg végül rájöttek hogy egy gyógyszer okozza. Van egy izületi problémám amire rendszeresen szedtem egy gyógyszert és annak a mellékhatása volt.
2012. szept. 9. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!