Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kaptatok fejpántot fogszabályo...

Kaptatok fejpántot fogszabályozóhoz? (headgear, facebow)

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
úristen, nem..szerintem ez kicsit régimódi és félelmetes.
2009. máj. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]


kivehető és csak éjszaka kell viselnem. Nagyon szolíd ezköz, modern, nem olyan mint a filmekben, de mégis kényelmetlen viselni.

2009. máj. 13. 22:01
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha az orvosom szerint ez az út a tökéletes mosolyhoz, hát viselem. Ígyis mondta, hogy foghúzás nélkül is meg tudja oldani a szabályozást, de ő sem véletlenül választja a bonyolultabb utat. Ha nem húztak volna fogat hiába viseltem volna a fogszabályozót, visszarendeződtek volna.
2009. máj. 13. 22:05
 4/8 anonim ***** válasza:

ha csak éjszaka kell viselned akkor nem baj, vállald be. de nappal... sztem nem gáz de tuti megfognak szólni emiatt

on: nekem nem volt ilyenem

2009. máj. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
nekem volt kb fél évig kellett hordanom de szintúgy csak este, vagy ha nem mentem sehová, tehát otthon. kicsit kellemetlen, hogy húz, de a szép fogsorért mindent:) kitartást Neked:)
2009. máj. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kösz, az a helyzet, hogy eddig nem nagyon viseltem, esténként pár órára betettem TV-zés alatt kb, gondoltam a 4. lyukba kapcsolom mert úgy nagyobb erővel húz és talán hat így is. Remélem nem tévedek nagyot.
2009. máj. 14. 12:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is húzták a fogam... de nálam meg lett oldva állandó fogszabályzóval, és éjszakai sínnel, nem kellett ilyesmi. Nem hiszem hogy gáz lenne, főleg hogy más nem is látja. :)
2009. máj. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az jó, hogy éjszakára, de hogy lehet ezzel aludni?
2009. okt. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!