Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi ideig tart egy fogszabá...

Mennyi ideig tart egy fogszabályzás?

Figyelt kérdés

25 évig semmi baja nem volt a fogaimnak ilyen téren de megcsináltattam tavaly az egyik fogam mert sikeresen letörtem. Koronát rakott rá a doki szép és jó is volt csak egy év alatt aszt vettem észre hogy arrébb ment vagy 1-1.5 mm-t és rés van 2 fogam közt.

Mennyibe szokott kerülni egy fogszabályzás körülbelül? Mennyi ideig tart visszaszabályozni? Részletbe szoktatok fizetni érte vagy egyben?

Amúgy koronázott fogat lehet szabályozni?


2011. dec. 3. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Csináltass inkább egy új koronát, amit precízebben készítenek el. Vagy menj vissza, elvileg kellene, hogy legyen garancia rá.

Egy komplett fogszabályozás kb. 400.000 ft-tól van, a te eseteben viszont vszínűleg elég lenne egy részleges is, ami olyan 100.000 ft körül lenne, viszont porcelán koronára nem lehet brekettet ragasztani, ergo ígyis-úgyis új korona kellene.

2011. dec. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Majd utánna járok ennek. nem hiszem el hogy ne lehetne máshogy megoldani. gyakorlatilag meg oldal irányban ment el hogy csináljon rá másik koronát?
2011. dec. 3. 14:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Mit jelent az nálad, hogy "oldal"?
2011. dec. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!