Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 21 évesen megéri még fogszabál...

21 évesen megéri még fogszabályzást keresni?

Figyelt kérdés
Az első fogaim sajnos évek óta egyre jobban kezdtek egymásra csúszni. Nem azt mondom, hogy iszonyat zavaró, de azért látszik. A bölcsességfogam még nem jött ki, elvileg azzal is sok bajom lesz, mert ferdén nő. Van értelme elmennem fogszabályzásra, esetleg gyors fogszabályzásra, vagy ennyi idősen már nem nagyon segít?
2011. dec. 7. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Elmenni elmehetsz, használni is fog, de csak addig, amíg fent van. Nekem vízszintesen nőnek a bölcsességfogaim, 3 évig volt állandó fogszabályzóm (13-16 között), rendberakta a fogam, levétel után 2 hét alatt újra össztolta a bölcsességfog ugyanolyanra, amilyen volt. Csak a bölcsességfogak kivétele segít, ami nem kis szájsebészeti beavatkozás, így én passzolom.
2011. dec. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
akár most is fogszabájozhatsz, de jó sokba fog ez kerülni, több éves kezelés, minimum fél millió(összesen)de ha utánna jobban érzed magad, akkor megéri,nem?
2011. dec. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

gondolj arra hogy mondjuk mien f.sza lesz 2-3 év múlva mosolyogni


én 18 éves vagyok és rohattul félek az emberek véleményétől ,dehát ez van, arra gondolok hogy majd fősulin milyen szép mosolyom lesz :D:D

2011. dec. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
menj el a fogorvosodhoz és kérdezd meg a véleményét. ő sztem elfog küldeni fogröntgenre és kiderül hogy mi van a bölcsességfogaddal és mit kell vele csinálni
2011. dec. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!