Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért írják sokan hogy nem...

Miért írják sokan hogy nem fáj a foghúzás?! Ennyire eltérő lenne a fájdalomküszöb vagy az orvos más?

Figyelt kérdés
Nekem húzták már és iszonyatosan fájt,akkor a doki volt szar?
2011. dec. 8. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha normálisan érzéstelenítenek, akkor nem szabad, hogy iszonyatosan fájjon. Valószínűleg az orvossal volt gond.
2011. dec. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor a XV.kerületi SZTK-ba ne menjen senki szájsebészetre!:)
2011. dec. 8. 16:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem gyulladt a fog és jól adják be az injekciót, rendesen elzsibbad, akkor a foghúzás nem fáj, csak kellemetlen, tompa nyomó érzés érezhető. Nekem volt fogműtétem is, aminél semmit nem éreztem, pedig előtte mások azt mondták, hogy szörnyen fog fájni, szerintem nagyon sok múlik a fogdokin.
2011. dec. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit, hogy így van ez az injekcióval is, az SZTK-ban úgy adták be, hogy majd be tojtam a fájdalomtól, a magándokinál meg sem éreztem a szúrást.
2011. dec. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kellene, hogy fájjon, de nem csak a doki lehet a hibás, ha mégis. A fájdalomcsillapítóra, mint sok másra is reagálhatunk különböző képpen.
2011. dec. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem három fogamat húzták, mind a hármat szájsebész, fájdalom egynél volt de az már nagyon gyulladt volt, és akkor is minimálisan fájt. én inkább a hangot nem birom.
2011. dec. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól is fájhat, ha a fog gyökere rendellenesen nőtt. Normál esetben nem szokott fájni, de ezer oka lehet annak, hogy nálad fájdalmas volt. Lehet, hogy egy másik fognál te sem éreznél semmit.
2011. dec. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ha érzéstelenítővel húzzák nem fáj csak az mikor adják ,de csak egy nagyon kicsit.nekem 2 fogam húzták ki,az egyik még mozgott azt érzéstelenítő nélkül,de az fájt nem is kicsit
2011. dec. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!