Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogínysorvadásban szenvedő...

Fogínysorvadásban szenvedő anyukámnak szeretnék segítséget kérni. Olyan antibiotikumok, gyógyszerek, módszerek listáját, ami használt már valakinek. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

2011. dec. 16. 00:24
 1/5 tetris ***** válasza:
Ha az ínye vérzik is, akkor a Parandontax fogkrém használhat. Az íze borzalmasan sós, de nagyon hatásos. Pár nap alatt meg lehet szokni azt a sósságot, és már nem is annyira zavaró. Nekem ez használt. Másfél hónapos használat után az ínyvérzés eltmúlt. Azóta se jött vissza.
2011. dec. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szívből és tapasztalatból ajánlom az amway fogkrémjét és öblögetőjét.

nézz utána,tőlük v.vaterán is tudsz rendelni.Én már mindent próbáltam előtte.

2011. dec. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen szedjen nagy adagban C-vitamint, mivel a fogínysorvadást nagyon sok esetben ez okozza. Főleg nőknél gyakori, akik dohányoznak és fogamzásgátlót(is) szednek, mivel mindkettő gátolja a C-vitamin felszívódását, így gyakorlatilag skorbut, azaz krónikus C-vitaminhiány alakul ki.

Fogkrémekkel kapcsolatban nincs tapasztalatom, de az előző válaszolóknak biztosan igaza van, ha kipróbálták.

2011. dec. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget...utána is nézek:)

igen vérzik az ínye...a paradontaxot próbálta, és a szájvizek javát is...mozog is a foga..

sínezni kéne neki..de arra most sajnos nincs pénz...

2011. dec. 16. 12:20
 5/5 A kérdező kommentje:

Megtaláltam az amway termékeket vaterán...

de termékleírásokat, h mi ez valójában..és mire jó, miből van...nem sokat...

de sebaj...ki próbáljuk..:)

2011. dec. 16. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!