Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » SOS! Lenyeltem a nyelvpiercing...

SOS! Lenyeltem a nyelvpiercingem egyik golyóját evés közben, mi a teendő? Vagy majd kijön? Normális válaszokat légyszi

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond nem lesz belőle, pár napon belül távozni fog a szervezetedből. :)
2011. dec. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hacsak nem lesz tőle vakbeled...
2011. dec. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle, kijön alul rendesen ahogy kell. Majd koppan egyet.
2011. dec. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vakbele mindenkinek van, csak nem mindenkinek gyullad be. Amúgy nem törvényszerű, hogy ott fog kikötni a golyó. Egyél, hogy dolgozzon a beled, aztán majd elvegyül a cucc között és kijön.
2011. dec. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha sima golyó és nincs rajta éles rész, akkor nem gond, ha van, akkor gáz, mert felsértheti a beleket, akkor nem árt orvoshoz menni.
2011. dec. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tetris ***** válasza:
45%
Szerintem elérkezett az idő, hogy elgondolkodj azon, hogy kell-e neked az a piercing a szádba. Csak mert ha nem létszükséglet, akkor talán ki lehetne venni a megmaradat golyócskát, és kivágni a francba, ahova való.
2011. dec. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
"tetris" ha csak leszólni tudod a másikat akkor jobb lenne ha nem kommentelnél... ő dolga hogy mi van a szájában!!
2013. márc. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ajjjaa
2013. nov. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!