Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ferdén kifelé nől a bal felső...

Ferdén kifelé nől a bal felső bölcsességfogam. Pár napja észrevettem hogy fajnak az elotte levo fogaim. Lehet attol hogy nyomja oket a bolcsessegfog?

Figyelt kérdés
Ki kene huzatni? Felig van kint. Mennyire kellemetlen? Nem is a fájdalomtól félek hanem a rosszulléttől. A legutóbbi gyökérkezelésnél elájultam.
2011. dec. 19. 00:24
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Nő ba.zdmeg nem nől!!!!!!!!! Tanuljátok már meg parasztok.
2011. dec. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Paraszt aki mondja. A nől, az tájszólás. Ha valaki ennyit nem tud a saját kultúrájáról, az jobb lenne, ha csendben maradna. Talán akkor okosnak hinnénk
2011. dec. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
menj fogorvoshoz, az többet tud erről mondani
2011. dec. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sajnos valóban előfordulhat, hogy nyomja a már meglévő fogaidat, azok torlódnak össze és fájnak. Én most szenvedek ezzel, mert tavaly a bal felső bölcsességfogam miatt eltört egy rágófogam, most meg a bal alsó 4-esem repedt meg, hogy kb egy hónapja jön a bal alsó bölcsességfogam. A leggyengébb engedett.
2011. dec. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szóval beszéj fogdokival, kérjél tanácsot. Nem kell mindjárt rábólintanod arra, hogy azt mondja húzasd ki.
2011. dec. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!