Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nemsokára fogszabim lesz!...

Nemsokára fogszabim lesz! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Nem sokára foxis leszek és kicsit be vagyok parázva(fájni fog-e stb.)szal kéne a foxisok személyes tapasztalata :)

szal ha foxis vagy akkor írdle hogy neked hogyan is ment ez az egész..:)


2011. dec. 21. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:

nem azért..nekem is lesz de szerintem szarjál bele, addig ne izgasd magad amíg nincs. amikor meg lesz ,hát istenem lehet hogy fájni fog, de megéri :D:D


egyébként van akinek 2 hétig fáj van akinek egyáltalán nem már az elejétől kezdve

2011. dec. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Foxi? Beszarok..
2011. dec. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a felrakás maga nem fáj, csak hosszú. felrakás előtt kapsz majd fogköztágítót a hátsó örlőid közé, nekem ez speciel nem fájt. arra készülj fel, hogy harapni sokáig nem fogsz tudni, rágás csak az első egy hétben para. kb. 1 hétig ilyen pépes kajákat (tejbepapi, főzelékek) vagy puha dolgokat (pl. kenyérbél) egyél, mást nem is fogsz tudni, mert fájni fog. utána már meg lehet szokni. én rágni kb 1-1,5 hét után tudtam, fájdalom nélkül harapni kb. 8 hónap múlva, bár hozzá kell tennem, hogy kemény dolgokkal, mint az alma nem próbálkoztam. ami még fájhat, az az, hogy a fém feltöri belül a szádat, erre sajnos számítani kell. kérj viaszt a fogszabisodtól, azt ha ráteszed, nem fogja törni. nekem 1,5 éve van, még több mint fél évig fent lesz, már úgy megszoktam, hogy fel se tűnik... csak ha töri a számat. 18L
2011. dec. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. vagyok, azt kihagytam, hogy szoktak adni gumit is hozzá, ami arra való, hogy a két fogsorod "egybehúzza", tehát ha sokkal előrébb van a felső, mint a hátsó (vagy fordítva), akkor azt is be kell tenni. ez is húzza egy kicsit, de nem mondanám fájdalmasnak, talán az első 1-2 napban kellemetlen. mindenesetre ha allergiás vagy a latexre, akkor szólj a fogszabisodnak, ha ilyen gumit akar adni, mert ezek abból készülnek.
2011. dec. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát nekem amikor felülre rakták a fogszabályzóm , akkor 3 napig fájt a fogam , első nap kb . nem érzel semmit , de mire felkelsz, már fáj . (Legalábbis nekem . ) Alulra mikor rakták sokat szenvedtem , 2 hétig fájt , de végülis kibírtam. Mikor meghúzzák utána nem fáj , max. egy kicsit érzékeny lesz. De ez én vagyok , lehet neked más a fogad , meg minden , nálam ez volt . ;) 11/L
2011. dec. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!