Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj ha kiműtik a bölcsességfogat?

Fáj ha kiműtik a bölcsességfogat?

Figyelt kérdés
Nekem ki akarják műteni a két alsót mert vízszintesen állnak, fáj a "műtét"? Tapasztalatok?
2011. dec. 21. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem eddig hármat műtöttek ki, mindhárom be volt gyulladva, mert nem volt elég helye kibújni, tehát fel kellett vágni az ínyt és utána kihúzni a fogat. Maga a művelet nem fájt egyáltalán, az injekció feszített csak, illetve nyilván hallottam a recsegést-ropogást, nyomásérzést éreztem, de fájdalmat nem. Utána viszont fájt, amikor elmúlt az érzéstelenítő hatása, de írtak fel antibiotikumot a gyulladás miatt és fájdalomcsillapítót is, így elviselhető volt. Arra készülj, hogy ha felső bölcsességfog, akkor 3-4 napig úgy fogsz kinézni, mint akinek bevertek, lesz egy szép monoklid a szemed alatt. Az a húzás hatása, teljesen természetes, csak hülyén néz ki. Én 1 hét múlva mentem varratszedésre mindháromnál, az sem fáj, csak kellemetlen, olyan, mintha a doki bénázna és megszúrna az olló hegyével.
2011. dec. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem fáj, érzéstelenítik. Utána fáj. Ne felejts el felíratni Catfalamot, amikor az orvosnál vagy, csak receptre adják.
2011. dec. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 julcsi27 válasza:
80%

Szia!

Maga a mütét nem fáj.Csak kellemetlen a recsegés,ropgás, a furó hangja.Akkora adag érzéstelenitőt kapsz hogy azt nem fogod érezni.Utánna viszont az első 1 2napban fájni fog a helye de fájdalom csillapitó megoldja.Cataflam vagy Flektor por az sokkal gyorsabban hat kb 20-30 perc alatt.

2012. febr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok, megkérdezhetem mennyi ideig tart amíg vissza tér minden s régibe a fog helyén? A fájdalom meddig normális? Nekem sajnos teljesen vízszintesen nő a fogam.
2020. ápr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!