Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kiesett a tömésem 9-edikéig...

Kiesett a tömésem 9-edikéig lesz bajom?

Figyelt kérdés
Meg tudom-e előzni a fájdalmat? Gyökérkezelésem volt.. És ez volt az utolsó gyógyszeres kezelés. Telenyomta borzalmas ízű gyógyszerekkel majd betömte átmenetileg, ami 3 nap múlva kiesett. Most nem fáj, rágni is tudok, de félek hogy újra fájni fog. A dokim viszont nem rendel 9-ig és máshol nem fogadnak.
2011. dec. 22. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:

igen, lehet baja addig a fogadnak, menj el ügyeletre, magán dokihoz, van éjjel-nappal is fogászat, csak akarni kell. Ha belemegy a kajamaradék, azt nem tudod kitisztítani otthon, 9-éig olyan erjedési folyamatok zajlanak le, hogy a fogadba kerülhet, és akkor felesleges volt a gyökérkezelés is. Menj mielőbb, be kell tömni, nem maradhat így.

fogászati asszisztens

2011. dec. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz gond, csak ügyelni kell rá, hogy ne tömődjön el, evés után alaposan ki kell öblögetni.
2011. dec. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
9-éig nem, de 10-én terhes leszel ha nem kerül vissza.
2011. dec. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, de itt nem úgy van, hogy bárhol fogadnak. Lakhely szerint te oda mész és kész. Kiskoromba is a szar körzeti fogorvoshoz kellett mennem. Most minden étkezés után fogpiszkálóval kiszedem a kaját + öblítek. Ezelőtt amikor szabadon hagyta nem csináltam ezt és tényleg szar volt de még most nem lépett fel semmi. Akkor az volt a baj hogy nem tudta (senki nem tudta) hogy két gyökércsatornám van miközben annak a fognak az emberek 98%-nak egy van. És nem vette figyelembe hogy ez is begyulladt.
2011. dec. 23. 10:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az elsővel. Nem sokba tart felkeresni egy magándokit. Inkább ilyen foggal akarod eltölteni az ünnepeket? De egyébként fogpiszkálóval nem szabad piszkálni. Szerintem menj el, előzd meg a bajt!
2011. dec. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!