Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy tudnám rávenni a fiam...

Hogy tudnám rávenni a fiam hogy mossa rendszeresen a fogát?

Figyelt kérdés
már 12 éves kora óta van hogy csak hetente 1x mossa meg és már elmúlt 18 éves! nem szeretném ha kihullana az összes foga 20éves korára...mit tudnék tenni ez ellen? vagy mikor kezd el teljesen romlásnak indulni a foga? (szeretném majd ezt megmutatni neki "elrettentésként") kérlek segítsetek! ennyire rossz szülő lennék?:(
2011. dec. 25. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Mutasd meg neki ezt!!!

[link]

2011. dec. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

van barátnője?



ha nincs mond azt neki hogy a csajok nem szeretik azokat a pasikakt akik nem mossák a fogukat, és ezért kihullik nekik mind. dehogy vagy rosz szűlő, csak még nem tudod mit tegyél!!

2011. dec. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha már 6 éve csak heti 1x mos fogat, legalább 4-5 szuvas foga tuti van.

18 éves fiúra már nem nagyon tudsz hatni, igazából előbb kellett volna "kapcsolnod", viszont a fiadnak meg már magától lehetne annyi esze, hogy nem heti 1x mosunk fogat.

De még 1-2 év és az egyik foga be fog gyulladni, akkor meg majd a falnak megy fájdalmában. Ha addig nem jön meg az esze, majd talán akkor.

2011. dec. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
vannak barátai? :D Ilyen pofával felse lehet szedni egy csajt se.
2011. dec. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én már régóta próbálok hatni rá de semmi egyszerűen nem foglalkozik velem. nem mindig hetente, akkor amikor éppen olyanja van van mikor naponta. szerintem egyszerűen lusta vagy én nemtudom. és volt már barátnője, sosem büdös a szája meg ilyesmi csak egyszerűen féltem hogy tényleg kihullik neki mind mert ilyen hanyag...még sosem mondta hogy fájt volna a foga meg semmi de szeretném ezt megelőzni mert akkor már késő lesz...első köszi a képet remélem az hatni fog rá bár elég undorító.köszi a válaszokat és jöhet még!
2011. dec. 25. 18:48
 6/6 anonim válasza:
hát én szerintem egy hét után akárki akármit mond, akkor is ráférne bárikre is egy fogmosás. Próbáld motiválni valamivel. Valakivel. Ha mégse jön össze mondj neki durva dolgokat ha muszáj durva dolgokat. Szerintem egy kettő összeveszést is megér. Ez nem lustaság hanem mentalitás kérdése. És ha ilyen akkor a jövőben a munkában is ilyen lesz. Szerintem. Ez alapvető pszihológia. Ez komoly dolog. Főleg a jövőre nézve.
2011. dec. 26. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!