Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért viszket a szájpadlásom...

Miért viszket a szájpadlásom hátsó része?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar és "megvakarni" sem tudom.
2009. máj. 20. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Nekem is szokott viszketni én óvatosan kiskanállal szoktam vakarni de vigyázz mert volt h nagyon benyomtam a kanalat és öklendeztem! Azt nem tudom h mitől lehet! :S
2009. máj. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan nem tudom mi okozza, én a nyelvemmel (természetesen nem a hegyével :D) szoktam "megvakarni".

Általában amikor elkap egy tömény pollenfelhő, a szemviszketés és tüsszögés mellé jön ez is.

2009. máj. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de vakargattam fogkefével meg minden de nem múlik el : DDD a nyelvem meg rövid és nem ér el odáig.
2009. máj. 20. 20:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Allergia, nekem is ilyen van már 25 éve nap mint nap. Én a nyelvemmel vakarászgatom, meg sokat iszok teát, vizet mert az segít megszüntetni. Nekem olyankor szokott előjönni, ha olyat eszek, amibe például sok olaj van. Most is viszket, mert szotyizok éppen.


óvatosan vakargászd, a fogkevével meg pláne. ja és nagyon sokat segít a szénsavas ásványvíz, vagy a cola. Hagyd egy kicsit a szádban, hagyd, hogy pezsegjen, mert hamar megszünteti a viszketést.

2009. máj. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm de már elmúlt magától : D
2009. máj. 20. 21:29
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Majd lesz újra ne aggódj:D:S

Allergia..nekem is viszketett amióta gyógyszert szedek elmúlt.

2009. júl. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!