Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » KB.2-éve rendszeresen elő...

M.mónika kérdése:

KB.2-éve rendszeresen elő jönnek a számban az afták, amik nagyon meg keserítik az életem hiszen nagyon tud fájni. Valahol olvastam hogy jó rá a citrom lé. Szerintetek? Vagy van valami ötletetek amitől el múlna?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 13:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A propoliszos ecsetelés is nagyon hatásos. jól fertőtlenít!


A jó válaszokat ti is fel szoktátok pontozni? ;)

2012. jan. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is álladó aftával küzdök évek óta!! Régen oramledic-et használtam, de már csak németországba lehet kapni, viszont a szájsebészeten javasolták a vagothyl oldatot! Ez egy hüvelyöblítő oldat, de tökéletes rá!! Bekened vele ,kb 15másodpercig cefetül ég, de aztán teljesen elmúlik az aftával járó fájdalom, égés, és enni is fogsz tudni! Először olyan mintha leégetné a felszínét, és egy fehér réteg képződik rá, és kb 1-2 nap és teljesen elmúlik!Én napi 3-4szer ecsetelem!
2012. febr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!