Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az normális, hogy már több...

Az normális, hogy már több mint 3 órája hat az érzéstelenítő?

Figyelt kérdés

Az egyik lyukas fogamat tömték ma be, ehhez persze kifúrták, ami előtt érzéstelenítőt kaptam. Sokat bíbelődött az injekcióval a doktornő; a fél arcom teljes mértékben lezsibbadt 5 percen belül (megjegyzem, a fogammal semmi ilyesmi nem történt, borzalmasan fájt a fúrás, ahogy eddig még soha, kételkedtem abban, hogy kijövök az SZTK-ból egy darabban), és ez azóta is fennáll. Több mint 3 órája - negyed öt körül lett beadva az érzéstelenítő.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. jan. 4. 19:45
 1/3 anonim válasza:
100%
Kellett volna szolj ha faj, hogy meg varjon par percet hasson megjobban az erzestelenito. En akkor voltam beinekciozva mikor a hatso ket bolcsessegfogam huztak ki foghus alol, kb 3 oraig voltam elzsibbadva utanna. Tomeskor nem szoktam kerni zsibbasztast.
2012. jan. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Észlelte, hogy fájt, rá is kérdezett, és mondtam, hogy igen, nagyon fáj. Sóhajtott egyet, és folytatta tovább...

Eddig nekem sem volt zsibbasztás egy egyszerű tömésnél, de nem is kellett kifúrni ennyire, csak épphogy egy kicsit. Most meg valami félelmetes szerszámmal turkált a számban a fúró után, attól fájt leginkább. Nem tudom, pontosan mi volt az, nem volt még ilyen - hála istennek - a számban. Olyasmi, mint maga a fúró, csak sokkal erősebben "törte" a fogamat, és eszméletlenül fájt tőle.

Egy évnek tűnt az a maximum 5 perc... De túléltem, és a zsibbadás is kezd múlni.

Köszönöm a választ! :)

2012. jan. 4. 19:58
 3/3 anonim ***** válasza:

ezért járok én magánorvoshoz. ha jelzem hogy fáj, ad még érzéstelenítőt...

Egyébként az érzéstelenítő sokáig hat szóval nyugi :)

2012. jan. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!