Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabisok! Nektek milyen...

Fogszabisok! Nektek milyen érzés volt amikor levették a fogszabit?

Figyelt kérdés
Nekem pár hét és leveszik és nem tudom elképezlni milyen lessz..kicsit besárgultak a fogaim a fogszabályozás közben,de ott fehér maradt ahol rá van ragasztva a gumi????? Lett egy kis fogkövem is..azt leszedik egyből a fogszabi levétele után az sztk-ban vagy elkell menjek külön fogorvoshoz?
2012. jan. 7. 23:47
 1/1 anonim válasza:
A levétel egyáltalán nem fáj, kicsit fura érzés lesz, nekem ilyen fogószerű eszközzel lepattintgatta, de tényleg fájdalommentes. Utána alaposan letisztította a fogaimat, a fogkövet is, és fehérítést is csinált. Én maszekhoz jártam, ott biztos neked is megcsinálják, de mivel a fogorvos fogorvos, megkérheted hogy szedje le :) Legrosszabb esetben kell rá külön fizetned, de szerintem simán megcsinálja ingyen, max valami jelképes áron.
2012. jan. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!