Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Holnap megyek fogorvoshoz,...

Holnap megyek fogorvoshoz, mert már nagyon fáj a fogam. Megőrülök tőle. Hogy tudnám enyhíteni a fájdalmat, amíg eljutok az orvoshoz?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
valami fájdalom és gyulladáscsökkentő gyógyszerrel. Esetleg jegeld bér ez nem mindenre jó.
2011. dec. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az elmúlt napokban csak úgy tömtem magamba az aspirint. Semmit nem használt!! Bevettem az utolsó algoflexemet is. Utána sem éreztem enyhülést...:(

Sós vízzel ha öblögetek, akkor úgy kb. öt percig jobb, aztán megint fáj.. :(

2011. dec. 20. 19:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Praktikusan fájdalomcsillapítóval. Különböző gyógyszerek vannak, valamennyit a sima algopyrin is használ, de klasszikusan fogfájásra való a demalgon, ha nagyon fáj, akkor cataflam. Ha még annál is jobban, akkor menj el az ügyeletre, mert ilyen esetben azonnal ellátnak.

Ha nem gyógyszert akarsz, akkor rágj vele szegfűszeget, az elég jó zsibbasztó, esetleg valamilyen röviditalba (pálinka, vodka) mártott fültisztító pálcikával ecseteld a fogad körül az ínyt.

2011. dec. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az egyik oldalon fahéjas mézet ajánlottak. Kipróbáltam, de az sem használt. Szegfűszeget nem találok, ital nincs itthon. És már bezabáltam az összes fájdalomcsillapítót. Most azt olvastam fekete tea filtert kell rátenni, attól jobb lesz... Kíváncsi vagyok.
2011. dec. 20. 19:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Írd be a googliba, hogy "fogfájás elleni praktikák". Nekem bejött.
2011. dec. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
öblögess pálinkával
2012. jan. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jégbalzsammal, vagy extra hűsítő erővel bíró családi balzsammal kenegetni naponta többször, valamint listerinnel lilával öblögetni naponta többször. nálam ezek jönnek be. nem is járok fogorvoshoz.
2016. febr. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!