Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon félek, mit csináljak?...

Nagyon félek, mit csináljak? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Múlthéten voltam fogászaton az iskolával,és van 2 lukas fogam.Azt mondta a fogorvos,hogy hamarosan be kell tömetni a fogam,ezt elmondtam a szüleimnek,és rögtön azt mondta apám,hogy elvisz jövőhéten,hogy betömjék.1x már tömték a fogam körülbelül 2 éve,az nagyon fájt.Mit tegyek?:(

14/L


2012. jan. 21. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért fájt az előző tömés, mert nagy volt a lyuk a fogadban. Most lehet sokkal kisebb. Ezért érdemes időben betömetni. Kérhetsz érzéstelenítést. Be tudják fújni érzéstelenítővel is. Lehet injekciót is kérni, de szerintem azt felesleges, mert nem tart sokáig a fúrás.
2012. jan. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én csak annyit fűznék hozzá hogy ha fáj is mindenképpen menj el mert ha nem akkor később ki kell húzni és az sokkal rosszabb. Egyébként egy tömés alapesetben egyáltalán nem fáj.
2012. jan. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ne félj ki lehet bírni,inkább ess túl rajta mielőtt ki kellene húzni.

én is hasonló cipőben járok,még szedem a bátorságot,hogy elmenjek fogorvoshoz:S

de mindenképp el kell menni.

2012. jan. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
injekciót azért nem merem,mert amikor tömték a fogamat 2 éve,akkor egy nagy darab férfi volt,és szinte bele b*szta az ínyembe a tűt,és ezért félek annyira.:( de akkor kisebb volt a lyuk,mert akkor ahogy észrevettem,mentem is fogászatra.:SS
2012. jan. 21. 21:35
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem sose fájt. egy injekció, és elzsibbad a fél arcom.
2012. jan. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!