Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » FOGFEHÉRÍTÉS! Házilag is jó?...

FOGFEHÉRÍTÉS! Házilag is jó? Valaki segítene?

Figyelt kérdés

A kérdésem az, hogy akinek korona van a fogán, vagy van lyukas foga annak is szabad ilyet használnia?

Nincs pénzem a rendelői fehérítésre, és ezt többen is ajánlották. 17 éves vagyok


2012. jan. 22. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen "ilyet" ?
2012. jan. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Házifogfehérítést!
2012. jan. 22. 19:45
 3/7 A kérdező kommentje:
Ugyanaz, mint a rendelőben. Zselét kell kenni a fogakra, majd egy speciális lámpával világítani. Csak ez JÓVAL olcsóbb.
2012. jan. 22. 19:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jézus szent neve és minden, mi üdvös... Házi bypassműtétet nem végzel?
2012. jan. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát drágaságom, én biztos, h. nem kennék zselés krémet a fogaimra, majd világítanám... :| Főleg semmi tapasztalat nélkül.. inkább rábíznám egy fogorvosra.

Amúgy én azt a módszert ismerem, amit szintén nem ajánlok: citrom. viszont, elvékonyítja a fogakat, és a végén nem lesz túl jó. szóval azt sem ajánlom annyira. Inkább várd meg amíg felnősz, és lesz pénzed, ha a szüleid nem engedik most meg. (Amúgy én is akartam ilyet, de inkább megvárom, és mosom rendesen.)


egy 17 éves lány (szintén)

2012. febr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nekem az a baj, hogy hiába mosom meg akár napi 6x is a fogaimat, nem lesznek fehérebbek, mert valamennyin korona van ami besárgul egy idő után.
2012. febr. 18. 14:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor kérd meg anyudékat, hogy vigyenek el fogorvoshoz, mert zavar téged.
2012. febr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!