Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy kell fogorvost váltani?

Fibbrizzo kérdése:

Hogy kell fogorvost váltani?

Figyelt kérdés
A körzetis fogdoki nagyon rossz ,mindenki inkább pénzért megy máshoz mert annyira rosszul kezel mindenkit .Nekem meg kicsit messze van és közelebb is lenne .De nem tudom hogy lehet váltani ha egyáltalán lehet .Lehetséges?
2012. jan. 30. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak ott ingyenes, ahová tartozol.
2012. jan. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyetlen terület, ahol én inkább a fizetős szektort választom, válaszd te is ha teheted a magán orvost.

Ez esetben semmi extra nincs csak bejelentkezel az új magán orvoshoz és kész.

2012. jan. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát csak a magándoki drága.
2012. jan. 30. 08:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagy van olyan verzió is, ha elmész másik körzeti dokihoz, általában vállalnak pár ezer forintért kezelést. Telefonálj és érdeklődj utána. Én is így voltam amíg egy hentes volt a fogorvos. De hála az égnek kaptunk egy tüneményes dokit, aki minden szempontból kiváló.


Lehet be kellene panaszolni a dokit, összefogni a községnek, hátha eltűnne ez a doki tőletek!

2012. jan. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"...hát csak a magándoki drága...."


Az, drága, de a fogad naponta többször használod, az első fogaidat pedig beszélgetésnél látják.

Pénzügyileg meg jobban jársz ha a magán orvost fizetve megmenti a fogad, mint ha ingyen kezel az állami aztán utána hidat, meg koronát kell csinálni, mert nem lesz már ép fog.


Persze a pénz az nagy úr ha nincs rá keret, akkor nincs választás, de ha megteheted, akkor ezen nem éri meg spórolni.

2012. jan. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!