Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nektek mennyire szokott fájni...

Nektek mennyire szokott fájni fogorvosnál az injekció?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon rosszul adja a fogorvosom. Beleszúrja, aztán feszíti balra-jobbra, és sokáig bennehagyja a tűt.3-4 napig fájni szokott a helye. Most 2 hete voltam, és megint mennem kellene, de már félek :D Legutoljára 3 helyre szúrt, és még mindig kis hólyagok vannak a helyén.

Szerintetek ha elmegyek másikhoz az jobban adja be ?

Ez a fogorvos tuti nem bír, van egy piercing a számban, és mindig mondja hogy milyen csúnya ott, meg vegyem ki, meg stb.


2012. febr. 1. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát ez érdekes, nekem olyan jól adja be h kb semmit nem érzek, nem fáj egyáltalán, pedig marhára félek a tűtől. szerintem ha tudsz menj másikhoz.
2012. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én rettegek a tűtől,és magától a fogászati kezelésektől.Mégis a fogdokim egy kincs,mert biztos ami biztos alapon lefagyasztja injekciószúrásnál az fogínyt,így észre sem veszem hogy mikor szúrt meg. A többit már akkor sem érzem ha a fagyasztás felengedett.
2012. febr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
o.O Milyen fagyasztás ? Errefelé semmi fagyasztás nincs, csak szúrja. Komolyan nagyon durván adja, van 6 tetoválásom, és piercingem is volt már pár. Pl piercinget is lidokain nélkül szoktam szúrni. De ez még annál is jobban fáj, azért kezdek félni a fogorvostól.
2012. febr. 1. 22:45
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja amúgy köszi a válaszokat, ment a zöld kéz :)
2012. febr. 1. 22:46
 5/11 anonim ***** válasza:
jézusom, ilyen van?? hát én éppen, hogy csak érzem, és kb 2mp az egész
2012. febr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Épp azért tettem fel a kérdést, mert faterom amikor pesten dolgozott fájt a foga. Elment ott fogorvoshoz, és mondta hogy nem is érezte az injekciót. Nem hittem el neki, de most így hogy mindenki azt mondja szerintem leváltom a fogorvosomat :D
2012. febr. 1. 23:00
 7/11 anonim ***** válasza:

Én írtam a fagyaszást.

Nekem valami hideget fúj rá,amitől rögtön lefagy az egész szám belülről.Mint amikor egy nagy darab jeget szopogat az ember.De csak pár percig van lefagyasztva(ami pont elég az szúrásnak) utána már az injekció miatt zsibbad a fél testem..:D

2012. febr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hm az már tuti hogy másikhoz megyek.

Ha az nem fagyasztja akkor majd mondom neki hogy úgy csinálja :)

2012. febr. 1. 23:12
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem annak alapnak kéne lennie, hogy ha fogorvoshoz mész, akkor kiveszed a pírszinget. :D


Amúgy nekem változó, hogy mennyire fáj. Hátul meg sem érzem, de elől eléggé kellemetlen.

2012. febr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Vastag piercing van benne, és 1.2 óra alatt összehúzódik annyira hogy nem tudom már ugyanezt visszarakni.
2012. febr. 3. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!