Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Reggel ota fáj a fogam....

Reggel ota fáj a fogam. Belepusztulok mindjárt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
gyökérkezelték tettek bele proba tömést.mondták ha fáj menjek vissza kiszedik mert akkor még korai a töméás.visszamentem másik orvos volt azt mondta nem szedi ki mert ez csak meghosszabitaná a kezelést meg stb.de midnjárt megőrülök vettem már be 89789gyogyszert lidocainoztam..mit csináljak méééég?:S
2012. febr. 3. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig ha ennyire fáj, akkor azonnal ki kell szedni, mert nagyon bedurran és nehezeebb lesz kikezelni, sürgősen keress egy orvost aki kiszedi, mert éjszaka még rémesebben fog fájni.
2012. febr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Voltam már hasonló helyzetben és pont hétvégére durrant be a fogam. Erősen kezdtem a kezelt fogam környékén zubogtatni langyos vizet, szívgatni és kijött az ideiglenes tömés, majd enyhült a fájdalom is. Nem akarlak erre bátorítani, de ha megpróbálod és neked is kijön a tömés, akkor ügyelj arra, hogy azon az oldalon ne rágj és maradjon tiszta a fogüreg, mosd meg minden egyes evés után és öblögesd ki szájvízzel, vagy glykosepttel gyakran, míg újra orvoshoz nem kerülsz vele. Mondd el az orvosnak, hogy fájt, nekem az segített, hogy megismételte az idegek kiszedését, mert kiderült, hogy még maradt ideg a fog gyökereiben.
2012. febr. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi nektek elmentem még aznap este ügyeletre nem birtam.kiszedték a tömést
2012. febr. 9. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!