Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mindjárt kezdődik a suli és...

Mindjárt kezdődik a suli és ki fognak esni felül a 3. fogaim. Nagyon nagyon félek hogy kinevetnek és higgyétek el ők nem azok az 'érett' fiúk és esetleg lányok. És már mindenkinek kiesett. :' ( FÉLEK!?

Figyelt kérdés

És már mindenkinek kiesett. :' ( és félek így csak a barátaim fognak velem beszélni pedig eddig kedveltek a fiuk és sokan szerettek volna járni velem. De így. :S még mosolyogni sem tudok dőt még beszélni sem normálisan ha nem akarom hogy meglássák. De úgyis meglátják.

7.es leszek. ha még 5-es lennék...

:'(:'(:'(

egész nap emiatt szorongok


2010. aug. 26. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez most nem jött be annyira. Dislike. (N)
2010. aug. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Még most esnek ki a tejfogaid??? Nekem valamikor elsőben estek ki..
2010. aug. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, ezek a fogak ebben a korban esnek ki mindenkinél. Ez nem gúny tárgya, hanem a normális fejlődés, felnőttéválás része. Biztos, hogy senki nem fog ezért gúnyolni, hiszen neki magának is ott a foghíja :=)
2010. aug. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Van egy osztálytársam,akinek idén esett ki,és órán a ceruzát a foga helyére dugdosta xD Na de ez mindegy.

Most leszünk 8.osok :)

2010. aug. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nyugi, nekem idén januárban esett ki két tejfogam, oszt 16 vagyok :D

inkább most essenek ki, mint később, mert nekem valamiért nincs az ínyemben ott csontfog(valahogy "felszívódtak", szal most műfog kell, ami nem olcsó mulatság :S

2010. aug. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

20:04-vagyok

nekem szerencsére már ez a kettő volt az utolsó :)

2010. aug. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A barátaid beszélni fognak veled, a többiek pedig nem számítanak.
2010. aug. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Figyelj én 18 éves vagyok és nem esett ki felül a 3. tejfogam úgy húzták ki aztán utánna műteni is kllett mert a maradandó fogam nem jó felé mászott el szal sztem örülj h most kiesnek és a csontfogaid jöhetnek a helyére.Mellesleg most nekem 18 évesen sincsen ott fogam mégse csúfolt érte még soha senki.Ne figyelj a gúnyolódásokra:)
2010. aug. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a biztatásokat igy egy kicsit jobb
2010. aug. 27. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!