Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogfehérítés eperrel? Használh...

Fogfehérítés eperrel? Használhat? (videó)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=LT_tggj3eQE&feature=fvwrel


Egyébként ha valaki érti, írja már le légyszi, hogy milyen port tesz bele?! (én szódabikarbónára tippelek), és hogy mit mondott a vége felé, hogy hetente egynél többször nem szabad, mert árt, vagy mit? Vagy hogy többször? Ennyire nem beszélek jól angolul, hogy ezt pontosan megértsem, úgyhogy ha valaki érti, megköszönném:) Vagy ha ismertek valami ilyesmit, az is jöhet, mindenre vevő vagyok, csak ne ártson:) Köszi!


2012. febr. 11. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
a szódabikarbóna fehériti,és nem az eper :) 1X1 héten lehet!
2012. febr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké, de a videó szerinti dolog érdekelne. Gondoltam, hogy nem az eper fehéríti:D Csak hogy mit tesz bele, gondolom azért valami savak is vannak benne, mert azért nem egy marék homokkal próbálkozik, se nem egy fél citrommal...
2012. febr. 11. 21:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebben semmi olyan nincs, amit már nem tettek volna közzé 1000 éve neten. Simán szódabikarbóna, 1 héten egyszer, citromos-vízes szájöblítés(utóbbival amúgy nem értek egyet, mivel ha közvetlen utána mosol fogat csak lesúrolod a citromsav által felpuhított zománcodat...)
2012. febr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak nekem a szódabikarbóna pont semmit nem használt, pedig még gyakrabban is használtam, mint heti egy...
2012. febr. 11. 21:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát pedig ő is ezt tanácsolja. Baking soda=sodium bicarbonate=NaHCO3=Szódabikarbóna. Ez van.
2012. febr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!