Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen gyümölcsökkel tudnám...

Milyen gyümölcsökkel tudnám pótolni a vitaminokat?

Figyelt kérdés
A fogaim mind mozognak,mert a fogínyem visszahúzódik és már fájnak a fogaim.Napi 3-4 almát bezabálok.Minden napi 2x mosok fogat reggel és mielőtt este lefekszem.Sok képosztás és kovászos uborkát is eszek,de semmi.Egy időben szedem ezt az Elevit nevű vitamint is,de az se segített.
2012. febr. 23. 01:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Hú, inkább erről kérdezd meg egy fogorvost.

De szedj 1000 mg-os C-vitamint, sokkal hatásosabb, mint a savanyú káposzta, és társai.

2012. febr. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát gyümölcsökkel...narancs, mandarin, banán, kivi, minden féle...de leginkább fehérjét kellene enned, mivel valószínűleg az miatt van ez. Egyél minél több tejterméket és halféléket.
2012. febr. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

egyébként azt olvastam,nem tudom igaz e ,hogy a "mai" gyümölcsökben zöldségekben már nincs annyi vitamin ,mint régen, a sok hormonkezeléstől,meg vegyszerektől.Gondolom ha otthon termeszt az ember akkor oké.

Meg sztm ez a génekben is benne van.Gondolom te hajlamosabb vagy a fog betegségekre,mint mondjuk aki 2 naponta mos fogat,és mégis jók a fogai.

2012. febr. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ahha értem.Szóval akkor káposzta kilőve és inkább c vitamin.

Am ez a gyümölcsös sztori tényleg igaz én is halottam és tapasztaltam is.


Köszi a válaszokat

2012. febr. 23. 21:42
 5/5 anonim ***** válasza:
dehogy van kilőve..nehogy már a tartósítószerezett bogyó többet érjen mint a zöldség gyümölcs! Edd azt!
2012. ápr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!