Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 25 éves vagyok és még van...

25 éves vagyok és még van tejfogam, nem csinál problémát a csontfog ami nem nőtt ki?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 9. 06:03
1 2
 11/12 anonim válasza:

ha nem tudod a kérdésre a választ minek írsz választ a kérdésre??? az elötted lévő vok...

azért h megszólj másokat.Írtam egy normális választ, és te azért lebírálsz mert csonfogat írtam

SAJNÁLOM!! kijavítom magam: maradofog

Remélem fogod az adást...:D

2010. jún. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
LOL! Ugye tudod, hogy a tejfogad egy rendkívűl érdekes jelenség?! Szerintem nem kell félned! Biztos vagyok benne hogy 26-27 éves korodra legkésőbb ki fog esni és felváltja szépen a csontfog!:-) A testünk csak 25 éves korra fejlődik ki teljesen! (Ez nem vicc, tudosók bizonyították). Úgy látszik az a tejfogad idáig kitartott!:-) Hiszen ha úgy vesszük 24 évesen még "gyerek" voltál:-)
2010. szept. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!