Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogínyemen pattanás szerű...

A fogínyemen pattanás szerű kitüremkedés jelent meg, mitől lehet?

Figyelt kérdés
csak akkor jön elő ha valami cukros üdítőt kólát vagy gyümölcslevet iszok, a fog még régebben fényre kötő amerikai töméssel volt betömve, ma megyek fogorvoshoz, valami bent maradhatott a fogtömésnél gyökérkezelés és ki tisztítja vagy mire számíthatok?
2012. febr. 23. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
valószínüleg ciszta, gyulladás. ha a fog nem érintett, akkor csak kitisztítja
2012. febr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kilis, nekem is volt már nemegyszer, dörzsölj oda egy félbevágott citromot, csípni fog, de utána elmúlik. Én is mindig így csináltam... Bár már évek óta nem volt ezzel problémám.
2012. febr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sajnos szerintem ciszta lessz
2012. febr. 23. 14:31
 4/6 A kérdező kommentje:
olvastam cikkeket így hogy ciszta és most már az álkapocs csattogás is érthetőbb, ugyan ez van öcsémnél is ő is ahhoz a fogorvoshoz jár mint én.
2012. febr. 23. 14:32
 5/6 A kérdező kommentje:
most voltam gyökér kezelés lett a vége, amúgy az normális hogy 4 alkalom? vagy csak a pénz miatt (magán rendelő)
2012. febr. 23. 20:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Általában 1-2 alkalommal átöblítik a gyökércsatornát, ha már nem bűzös, tesznek bele egy ideiglenes tömést, ha azzal sincs gond, a végleges gyökértömés is belekerülhet. utolsó fázis a fedőtömés./ ez a végleges koronai tömés/
2012. febr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!