Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 14 éves vagyok és sárgák a...

14 éves vagyok és sárgák a fogaim. Mit tegyek h "felnőtt" koromra tűrhető fehér árnyalata legyen?

Figyelt kérdés
Már majdnem egy éve leszoktam a kóláról, és inkább rostos szénsavmentes italokat iszok. Rendszeresen mosom a fogam, de még sincs semmi szemmel látható változás. Kicsi koromban elhanyagoltam a fogaimat és most iszom a levét. Mit tehetek h szépek legyenek????????
2009. jún. 6. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom, hogy ilyen korú gyerekeknek is lehet-e, de van egy olyan lehetőség, hogy fogfehérítés. Húzós ára van és nem is biztos, hogy sikerül.

Megj.: Én észrevettem magamon, hogy nyáron, miután kijövök a klóros vízből, hófehérek a fogaim :))

2009. jún. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is gondolkodtam rajta csak 2 bökkenő van:

1: szülőhöz vagyok kötve

2: 90ezer forint a legolcsóbb

2009. jún. 6. 19:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A fogfehérítést nem javaslom. Menj el fogorvoshoz és szedesd le a fogkövet. Ez ugyanis az. Ma már fájdalommentes ultrahangos eszközzel szedik le. Ingyenes. Aztán továbbra is tessék minden édes (rostos gyümölcslé után is) fogat mosni!
2009. jún. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

nem a kólának köszönheted , hogy sárgák a fogaid.

vagy nem jó technikával mosol fogat, ami előfordul, mert nekem is sárgák voltak a fogaim és 18 évesen a fogdokim megmutatta hogyan kell helyesen fogat mosni és azóta tök fehérek a fogaim:) vagy egyszerűen ilyen színűek. de menj el fogdokihoz a fogkövedet tényleg szedesd le, mert anélkül nem lesz fehér és kérd meg mutassa meg, hogyan kell fogat mosni, szerintem ez lesz, én is azt hittem, hogy jól tudok és kiderült, hogy nem

2009. jún. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1, lehet, hogy alap sárgásabb a fogad színe

2, ne rostos üdítőket igyál, az ugyanúgy sárgítja a fogaidat mint a kávé,tea...teli vannak cukorral...víz:)

3, próbáld ki azt hogy szódabikarbónával dörzsölöd át a fogaid, de hetente max csak 1-2-szer:)

2009. jún. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!