Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kerek archoz szőke vagy...

Kerek archoz szőke vagy barna? És melyik árnyalata? Fehér sápadt bőrű vagyok, zöldesbarna a szemem.

Figyelt kérdés
2009. okt. 12. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nem túl sötét barna jobb lenne mint a szőke. Főleg a szemed színét emelné ki. És nem is roncsolja úgy a hajad mint a szőke.
2009. okt. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Egyet értek az előttem szólóval. A világosabb színek "tágítják a teret" ennél fogva a kerek pofiból mééég kerekebb lesz. Nekem is kerek az arcom, középbarnával festem.

A szőkét senkinek sem ajánlom, alaposan hazavágja a hajat. Amikor fodrásznál voltam, volt egy nő aki szőkét festetett és mondta, hogy égett a fejbőre, hideg vízzel mostak neki hajat. Azt mondta, hogy a szőke szétszálkásította a haját, töredezik és hullik neki, ő se akarja többé szőkére festeni, ez volt neki az utcsó alkalom.

De a tény megmarad: kerek archoz mély színek.

Ha a bőröd világos, akkor te se válassz csoki-színt, inkább a lágyabb fajta mellett dönts.

2009. okt. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyéni adottságoktól függ.Nekem is kerek fejem van és sápadt bőröm,mégis évek óta világosszőkére van festve a hajam és másokból kiindulva,nagyon sok mindenki szerint jól áll.Ha magamból indulok ki,szerintem akkor is jól áll,végülis a barna csak sápítana tudom mert eredetioleg sötétbarna vagyok..:S Szóval ez arckaraktertől függ.
2009. okt. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Nekem is évekig volt szőke hajam, de tönkre is tete a sok festés, hidrogén, leszívás! Nekem az is jól állt, pedig nekem is elég kerek pofim van és világos bőröm. Most sötét barna vagyok már 3 éve, helyre jött a hajam, nem vagyok sápadt tőle, és nem is öregít. Sokkal jobban szeretem. De kinek mi tetszik...
2009. okt. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!