Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Begyulladt a fogam helye amit...

Begyulladt a fogam helye amit hétfőn kihúztak. De még mindig vérzik és már kijött inkább kiszedtem belőle 3 szilánkot de vérzik és fáj mit tegyek? Már nem nagyon tudom elviselni..

Figyelt kérdés

Szedem a dalacint de nem használ....


Kérlek segítsetek , lehet bent van még egy gyökér de 2db gyökeret kivett a doki mert egybe nem tudta kivenni a fogam , akkor lehet volt egy harmadik is???

Már megőrülök....

Mit tegyek?


2009. jún. 6. 20:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az a bal alsó hatos, de midegy, alul nincs háromgyökerű fog.
2009. jún. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok köszönöm szépen a gyors és kielégítő válaszotokat ma voltam ügyeleten és kikaparták a helyét , tettek bele valami dugót és azóta nem fáj , azt mondta a doki hogy holnap menjek vissza és pucoltassam ki még egyszer , hát remélem tényleg nincs bennt gyökér mert 2öt kivett , de hogy hányas fogam nem tudom sajna nem értek hozzá , de bal oldalon lent ha a bölcsességfogat is számolom akkor visszafele a 3. fog tehát az első olyan aminek 4 ága van , de remélem most már rendbejövök , mert nagyon nem szeretném hogyha valami nagy baj lenne belőle mert a gennyesedés átmenne máshova is de a doki ma azt mondta az ügyeleten hogy rendbe jövök és nagyon vérzett és azt mondta hogy az nagyon jó....


Szerintetek is jól tettem hogy elmentem az ügyeletre és kipucolták akkor most már tuti nem lesz nagy baj belőle?

Mert még mindig izgulok , és félek hogy más bajom is lesz és hogy még sokat kell szenvednem e miatt meg hát már 8000 Ftot kifizettem eddig a gyógyszere és a dokiknak jó volna már ha vége lenne....

Szerintetek?

Tudom nem vagytok jósok csak a véleményetekre lennék kiváncsi....


Köszönöm.

2009. jún. 7. 17:11
 13/17 anonim válasza:

Ha kikaparták és vérzett az már jó.

Valószinüleg teljesen rendbe fog jönni,nekem ilyen 14 évesen volt..Képzelheted milyen "élmény" volt,nekem 3 darabban szedték ki pont azt a fogat.

Most már semmi gond nem lessz,nyugi:)

2009. jún. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Jaj köszi a megnyugtatást , jól esett de komolyan akkor már nem aggódom annyira ha tényeg neked is volt ilyen , mert hát álmombna sem gondoltam volna hogy ez lesz velem de pedig gondolhattam volna mert tavaly október óta csak a szerencsétlenség ér minket , és furcsa lett volna ha valami simán megy....


Nagyon örülök hogy írtál , nagyon megnyugtattál köszi....

2009. jún. 7. 18:15
 15/17 A kérdező kommentje:

Ui:

Nekem is 3 darabba jött ki a korona és utána a gyökerek egyenként....

2009. jún. 7. 18:16
 16/17 anonim válasza:
Az előző iró vagyok,csak kérdezni jöttem,hogy jobban vagy már?:)
2009. jún. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Szia.

Köszönöm kérdésed.

Igen jól vagyok már , kikaparták a helyét most vasárnap ügyeleten de az ínyből nő ki egy szilánk darab de nem a fog helyéről ezért kicsit még érzékeny de vasárnap óta nem fáj és már túl leszek rajta hála istennek , csak az a baj hogy egy elrontott foghúzás miatt kellett másfél hetet szenvednem nagy kínok között és 9000 Ft ba került mindennel együtt , ez aza mi elszomorít de neked örülök hogy írtál és hogy emlékeztél rám nagyon kedves és aranyos vagy..... köszönöm szépen :-)


Üdv:


Ildika

2009. jún. 11. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!