Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez ijesztő, vajon mitől lehet?

Ez ijesztő, vajon mitől lehet?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,és az egész fogsorom összetorlódott. Alsó fogsorom hátracsúszott,felül mintha előrébb jöttek volna a fogaim,nem tudom hova tegyem a nyelvem,meg nagyon fáj az össze fogam. Ilyen zsibbadó érzést érzek. Jövőhéten megyek fogorvoshoz,de fogalmam sincs ,mit kéne tennem,és mitől lehet ez.
2012. febr. 25. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet korábban kezdett nőni a bölcsességfogad. Majd a röntgen után ő is megmondja. Nincs ínysorvadásod, nem gyulladt az ínyed? Az kicsit veszélyesebb, bár gondolom azt észre vetted volna.
2012. febr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy a bölcsességfogaid akarnak kinöni, de nincs elég helyük (ez nagyon gyakran igy van). A fogorvos a legtöbbször készit röntgent a fogsorokról, utána valószinüleg elsö lépcsöben kiszedeti a bölcsességfogakat, utána pedig fogszabályzóval kiigazittatja az elcsúszott fogakat.
2012. febr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem csak egy oldalon fáj? Nincs az egyik fogad begyulladva? Egyébként jók a fogaid? Csak mert hallottam már másnál hogy begyulladt a foga és az csinált neki hasonlót mert ráment a csontra vagy mi. A legfurább az volt, mikor valakinek maradt egy tejfoga és mögötte majd 16 évesen kezdett nőni. Vagy benne maradt az állkapcsában. Hát jobbulást. Majd írd meg mi lett végül:) Az első voltam
2012. febr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hu köszönöm a válaszokat. Nem,teljesen épek a fogaim,eddig legalábbis semmi gond nem volt velük. (nagyon picit szabálytalan volt,nem is mondták rá,hogy kell fogszabályzó). Nincs begyulladva az ínyem.
2012. febr. 25. 15:25
 5/5 A kérdező kommentje:
és főleg az alsó és felső fogsor közepén fáj. mintha az egész szám állása megváltozott volna
2012. febr. 25. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!