Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kb. két órája adott érzéstelen...

Kb. két órája adott érzéstelenítőt a fogorvos, mert kihúzta a fogamat. Mikor fog elmúlni ez a kellemetlen zsibbadt érzés? Utána fog fájni a fogam helye?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 9. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
fog fájni addig örülj míg nem megy el a zsibbadás. ez most egy seb a szádban ami nem is kicsi. ja meg az injekció helye is tud nagyon fájni.
2008. ápr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nemokára elmúlik, és még egy napig kb. számíthatsz arra, hogy fájni fog. Tartalékolj magadnak valami erősebb fájdalomcsillapítót, mert szükséged lehet rá. pl. algoflex 600-as, csak vigyázz, olvasd el a papírját, mert nem szabad belőle sokat bevenni. (a donalgin a legjobb, de az receptköteles)

A késöbbiekben majd arra figyelj oda, hogy amíg nem szokod meg a hiányt, addig előfordulhat, hogy ott akarsz majd rágni ahol nincs fogad. Az pedig nem kellemes, ha valami keményebb pl. morzsa, rántot husi darab bele próbál állni az ember nemrégiben bolygatott ínyébe.

2008. ápr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is mikor kihúzták pár órát még fájt, elfog múlani.. Nekem nem fájt utána csak arra vigyázz hogy ne " szívd a fogad helyét "
2008. ápr. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyan már kicsit késő... de arra is vigyázz, hogy amíg tart az érzéstelenítő, addig nem szabad rágni. Semmit. Igen csúnyán megrághatod magad (van egy kis kábító hatása is)... engem szerencsére figyelmeztettek :-)
2008. ápr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!