Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Már egy éve van fogszabim, de...

Már egy éve van fogszabim, de azt mondták, hogy még két évig fent lesz :O Nektek mennyi ideig volt fent? Komolyan 3 év kell?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem áprilisban lesz 2éve fent, és azt mondták, hogy még fél év, de lehet, hogy egy kicsivel még több.

Magándokihoz jársz? Mert ha igen, akkor valószínűleg csak az időt húzza (nálunk ez a helyzet..)

2012. febr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak Október óta van (megjegyzem: megándokinál), de már elõre szólt, hogy max 1 évig kell hordjam. Mondjuk nem volt nagy a torlódás, de csak most alig 1 hete tette fel alulra is.

16/L

2012. febr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem magándokinál volt 3,5 évig, de én tényleg összetett eset voltam. Nem húzta az időt, ez száz.
2012. febr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) Énis megándokihoz járok, és hát, hogy is mondjam eléggé bonyolult eset vagyok.3 fogamat kellett műtéttel lehúzni, mert nem nőttek ki, de ezeken már túl vagyok. Nem értem, hogy még miért kell 2 év...
2012. febr. 29. 14:05
 5/6 anonim válasza:
1és fél év volt nekem. De utána éjszakai volt. :S Nem magándokinál.
2012. márc. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem 2 év volt de hamar eltelt és közben menő is lett...

ismerek olyat is akinek 4 évig volt fenn szóval ez emberfüggő.

2012. márc. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!