Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek kisfiam szájpenészé...

Mit tegyek kisfiam szájpenészével?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 hónapos és 2,5 hónapos kora óta van szájpenésze! Nem tudom mit tegyek vele, az orvosunk glicerines ecsetelőt írt fel, de nem múlik el neki ! Mit tegyek hogy elmúljon ? Kipróbáljak valami mást ? Előre is köszönöm a segítséget !!

2012. febr. 29. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Bórax glicerintől pedig múlnia kéne... hogyan ecseteled? Mert fontos, h ne köpje ki, pl.
2012. febr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak azt tanácsolnám, hogy ne kísérletezz semmivel a gyerekeden amit itt írnak majd válasz gyanánt!!!!! Menj vissza az orvoshoz ha nem használ.
2012. febr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.válaszolónak: Úgy csinálom ahogy a doki mondta, egyszer sem köpte ki! 2.válaszolónak: Már visszamentem hozzá, mondtam neki, hogy nem akar elmúlni neki, két oldalt folyamatosan visszajön!

Mikor letörlöm neki,utána sehol nem látok neki, következő evés előtt meg már látom neki! Eddig csak a boraxot használtam , de 2.5 hónap elteltével annyi a javulás, hogy csak két oldalt van neki ! Bimbóvédővel tudok csak szoptatni, de azt minden etetés után kifőzöm! Lehet hogy attol jön neki vissza ?

2012. márc. 1. 08:00
 4/4 anonim válasza:
nem tudom :)
2012. márc. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!