Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet fogszabályzóval iskolába...

Lehet fogszabályzóval iskolába étkezni?

Figyelt kérdés
Nemsokára felrakják a fogszabályzómat és az iskolában szoktam enni. Fogszabályzó nem fog gondot okozni? Milyen ételeket nem lehet fogszabályzó használata során enni?

2012. márc. 2. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármit ehetsz majd ugyanúgy!
2012. márc. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze! Max ne egyél főtt kukoricát mert fél óra utána amíg kitisztítod a fogszabályzód, de amúgy mindent tudsz enni:D Nem láttál már a sulidban fogszabályzós gyereket enni?
2012. márc. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőséged, menj be a WC-be, és mossál fogat étkezés után, de ha erre nincs, akkor legalább öblítsd ki a szádat, hogy ne maradjon ételmaradék a fogaid között, és a fogszabályozó alatt.
2012. márc. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
leginkább először pépesebb ,puhább dolgokat ehetsz mert ugye idő mire megszokod...utána már ehetsz :)
2012. márc. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

áh hallod én nem szoktam enni, reggel jól bekajálok, aztán fél3ig semmi.. de ki lehet bírni, igaz eléggé éhezek már akkor


2 hónapja van szabim

2012. márc. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én most azon gondolkodom h nem fogok enni meg amúgy sem vmijó az iskolai kaja...
2012. márc. 3. 10:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne legyetek már buták. Tök természetes dolog a fogszabályozó , mért ne ehetnél vele iskolába. Nem kell ezt a dolgok túlspirázni, hogy fogkefét vigyél és moss suliba fogat meg stb., mert én soha nem mosnék ott fogat , mert szerintem nem igazán higiénikus. Legyen nálad mindig egy kis tükör meg pár darab fogpiszkáló és megvan oldva ez az óriási probléma.
2012. márc. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!