Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma elkezdett iszonyatosan...

M.mónika kérdése:

Ma elkezdett iszonyatosan fájni a fogam, (többi lent? )

Figyelt kérdés
mivel a közelben nincs fogorvosi ügyelet ezért csak hétfőn tudok fogorvoshoz menni. Már be vettem egy egész Algopyrin ampullát és egy Algoflex gyógyszert is kb.1,5 óra hosszája de semmi ugyan úgy fáj. Valami házi gyógymódot kérnék nagyon sürgősen?

2012. márc. 3. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha esetleg van otthon pálinka, azt tartsd a szádban ott ahol fáj, majd köpd ki, egy ideig elzsibbad,de hétfőig nem hiszem, hogy kibírod, ha nagyon gyulladt a fog, valahogy el kellenes menned ügyeletre, mert éjszaka még jobban szokott fájni.
2012. márc. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok eljutni mert elég messze van... Légyszi vmi házi orvosságot gyorsan
2012. márc. 4. 08:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Erre sajnos nincs házi orvosság. :(
2012. márc. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De btos h van,mert pl: Nekem a szegfűszeget ajánlották.. Ebben lehet valami??
2012. márc. 4. 13:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, a szegfűszeget is ajánlják, hogy rá kell harapni ahol a fájós fog van.

De állítólag a fahéj is jó. Meg próbáld ki a Tantum Verdét. Én azzal szoktam öblögetni és valamennyire jó rá.

2012. márc. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem,köszi :DD
2012. márc. 4. 18:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Fogfájásra lehet, hogy jó, de foggyulladásra nem.

Viszont neked az van a leírás alapján...

2012. márc. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!