Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire rossz állandó fogszab...

Mennyire rossz állandó fogszabályzóval fogat mosni? És milyen nehéz?

Figyelt kérdés
2 hét múlva lesz állandó fogszabim, és úgy félek. Mindent megakarok tudni róla, hogy milyen, mennyire rossz, meg mennyire zavaró. És ha majd leveszik végleg a fogszabályzót, rajta marad egy kicsit a ragasztó a fogaimon?
2009. jún. 10. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem másfél évig volt felül,ami a tisztítást illeti ugyanúgy kell fogat mosni mint elötte, én kaptam folyékony fogkrémet vagy szájvizet is. Mikor húztak rajta az elég kellemetlen volt, nem tudtam harapni, de ki lehet bírni. Mikor levették, talán, ha jól emlékszem fúróval szedték a maradék ragasztót, ne félj ilyenkor csak a felületét éri a fúró, a ragasztó pedig folyékony lesz.Sok szerencsét!
2009. jún. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok: Neked hol lesz felül vagy alul? Egyébként lehet nekem is kell még alulra.
2009. jún. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok: Miután levették éjszakára kellett, még kivehetős, kb. fél évig. Nagyon fura volt mikor levették, a tükörben csak egy nagy fehérséget láttam. Nyugodj meg nem olyan vészes. Nekem ez már 5 éve volt. Még egyszer sok szerencsét!
2009. jún. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)..nekem felül lesz a fogszabályzó. de neked csak fél évig volt kivehetős? nekem azt mondták, hogy kétszer annyi ideig kell hordani a kivehetőst, mint az állandót.
2009. jún. 10. 16:30
 5/7 A kérdező kommentje:

és neked teljesen összerendeződtek a fogaid? mármint szép lett a fogsorod?:)

és milyen fúróval fúrják?? az fáj?

2009. jún. 10. 16:32
 6/7 anonim válasza:
Nem olyan vészes, de alaposan végezd, különben begyulladhat az ínyed. Felülről mindenképp sikáld meg. Nekem egy évig volt alul fém, felül porcelán. Fél éve szedték le, az éjszakai kivehetős fogszabit másfál évig kell hordanom. A húzás az valóban nagyon kellemetlen, én gyakorlatilag addig nem tudtam harapni, míg fenn volt. De szépen helyrehozta a fogaimat, nem bántam meg. Viszont a kivehetőset utána mindenképp hordd, mert anélkül ugyan lassan, de sajnos elmásznak a fogaid. Remélem segített :) Én most már bátran mosolygok mindenkire :) Kitartás Neked is.
2009. jún. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi:)..igen segített.
2009. jún. 12. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!