Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A rossz fogaimtól lehet...

A rossz fogaimtól lehet mellkasi fájdalmam? És ha igen, akkor elmúlik ha rendbe lesznek a fogaim?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez elég hülyeség szerintem semmi összefüggés nincs a kettő között, vagy esetleg akkor ha már annyira rosszak a fogaid hogy szuvasodást okozó baktériumok már gyökerén is átjutottak és bekerültek a szervezetbe. De nem vagyok orvos szerintem a foghoz nem sok köze lehet.
2011. okt. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szívbetegségben eéőfordulhat fogfájdalom. Legtöbbször mese, hogy a bal kar zsibbadása az infarktus tünete, sokszor csak fogfájásra panaszkodik az illető, de kiderül, hogy semmi baja fogászari szempontból olyankor szokták kardiológiára küldeni az embereket.

De hogy ez fordítva is igaz nem tudom, nem hiszem.

Menj mindenképp kardiológiai vizsgálatra.

2011. okt. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!