Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sajnos ki kell műteni a jobb...

Sajnos ki kell műteni a jobb alsó bölcsességfogamat. Mennyi ideig fog fájni, és mennyire lesz bedagadva az arcom?

Figyelt kérdés
Nem nagyon szeretnék hiányozni a szemináriumokról, de feldagadt fejjel mégse mennék be az egyetemre. Hány napig fogok szenvedni? Tapasztalatok?
2012. márc. 9. 23:24
1 2
 11/12 anonim válasza:
Szia! Nekem is tegnap műtötték ,kemény 25 ezerért egy magánklinikán, nem mertem sztk-ra bízni..nekem 7 db inekció kellett, hazafele menet bőgtem, egyszerűen az életben nem éreztem még ekkora fájdalmat, remélem, h nem is fogok...cataflam-on éltem, elviekben négy a napi adag, én nagyon gondolkodom, h túllépem..ma is pitbull fejem van, de már a vérzés teljesen megszűnt reggelre hál Istennek, de mivel nem jegeltem tegnap normálisan, mára virradóra még gázabbul néz ki a bal arcom, so nagyon remélem, h péntekre elmúlik. Ma megyek vissza kontrollra a dokihoz, remélem, h minden ok lesz és tényleg csak megnézi tű és egyéb eszközök nélkül.:)
2012. ápr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
De durva. :/ Képzeld, én sztk-s rendelésre mentem, és két injekció elég volt, fájdalomcsillapítót pedig egyáltalán nem szedek! Pedig az én fogam is elég hülyén nőtt, oldalra, pluszba még valahogy ki is volt csavarodva... Biztos sokat számít, hogy mennyire ügyes az orvos. Viszont nekem még mindig van, hogy megindul a vérzés. :/
2012. ápr. 4. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!