Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szedációsan ( éber altatásos)...

Szedációsan ( éber altatásos) kezelt embert keresek! Milyen volt az egész beavatkozás? A neten úgy láttam, hogy csak Pesten végeznek ilyen módszerrel, nekem meg Debrecenbe kellene ilyen doki, vagy Nyíregyházán!

Figyelt kérdés
Amerikában már 20 évvel ezelőtt használták azt a vicces gázt ( nem tudom mi a neve), és azt nem értem, hogy miért kell felesleges kínzásnak kitenni az embert! Ha bárki tud ilyen módszerekről az értesítsen! Előre is köszi!
2009. jún. 10. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi dormicum-ot (relaxációs, nyugtató tabletta)használunk.

Fél órával a kezelés előtt kell bevenni. Ettől egy kicsit belassul az ember, elmúlik az izgalom, de a teljes tudatállapot megmarad. A kezelés után pedig meg kell várni, míg elmúlik a dormicum hatása, akkor lehet elhagyni a terepet. Manapság már nem teszik ki felesleges kínzásnak az embert. Helyi érzéstelenítésben nem szokott fájni a beavatkozás. A szedáció nem fájdalommentességet okoz. Mi egész implantátum sort szoktunk betenni helyi érzéstelenítésben, és nem szoktak kínlódni a páciensek.


Nyíregyházán tudok egy jó fogorvost: Asztalos Tamás, de a részleteket vele kell megbeszélned.

2009. jún. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én már kértem fogászaton de semmit nem használt,teljesen felesleges pénzkidobás volt.
2009. jún. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat, erről a tablettáról még nem hallottam!
2009. jún. 11. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!