Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzásnál nem küldenek...

Fogszabályzásnál nem küldenek vissza fogorvoshoz, ha a szűrővizsgálati igazoló lapon az áll, hogy: "A fogazati állapota alapján további fogászati kezelés szükséges"?

Figyelt kérdés
Csak nagyon aprót kellett volna rajta még csinálni a fogorvosnak. (nem is tudom, hogy pontosan mit) Viszont a legutóbbi iskolafogászati vizsgálaton minden teljesen rendben volt. Szóval fel fogják rakni nekem így is a készüléket?

2012. márc. 19. 16:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Kisebb munkákat a fogszabályozáson is megcsinálnak, például a tejfog kihúzása vagy néha egy felszíni tömés. Szerintem menj el, aztán maximum visszaküld a fogorvoshoz. Így is úgy is többször kell majd menned mintavételre meg egyebekre.
2012. márc. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!