Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felrepedt Y-alakban belül a...

Felrepedt Y-alakban belül a szám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hét eleje óta fáj a hátsó rágófogak/bölcsesség fog melletti terület a számban(az arcom "belső oldalán"). Először azt hittem csak a sok cigi miatt van(hétvégén pár óra alatt elszívtam kb. 10-15 szálat- tudom, ez hülyeség volt). De most már nem tudom mi lehet a baja, 2 napja megnéztem alaposabban, és láttam, hogy egy Y-alakú repedés van ott, és szét is nyílik, főleg evés vagy ivás közben, olyankor jobban fáj.

Kérem, segítsen valaki, nem tudom milyen probléma lehet ez, és nem is tudom hogyan kezeljem.. :(



2012. márc. 23. 18:16
 1/3 A kérdező kommentje:
És az egyik repedés vonalát követve olyasmit látok, mintha egy ér lenne picit megduzzadva(ez is kettéágazik, és kicsit hosszabb), de nem kékes-vöröses, mint a vér, hanem fehéres. Ugyanilyet látok a szájüregem másik oldalán is kb. ugyanott, de ott nincs repedés... Előre is köszönöm a segítséget!
2012. márc. 23. 18:27
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy felsértetted valamivel? pl. kenyérhéjjal. Öblögess jó sűrűre főzött kamillateával, de beecsetelheted Gingisol-lal is.
2012. márc. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy felsértettem volna! Most azon gondolkodom, vajon nem-e valami afta-féle "betegség", vagy nem-e abból alakult ki...

Nem mellesleg, köszönöm a választ! Várok még további válaszokat, ötleteket!

2012. márc. 23. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!