Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha megütött a férjem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha megütött a férjem? Hogy dolgozzam fel? Nagyon összevesztünk, igaz, h. én mentem neki, mert már annyira felhúzott, de végül megpofozott, h. felrepedt belül a szám.

Figyelt kérdés
Borzasztóan megvisel, mert nem jellemző ránk a veszekedés és szeretjük egymást. Van egy 10 hetes kisbabánk is.
2008. nov. 24. 11:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
A párodnak több tartása kellett volna legyen, viszont szerintem ettől még szerethet, csak felhúztad. Nagy hiba volt, ki kell engesztelnie, nőt nem üthet meg, főleg nem a feleségét!
2008. nov. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Nekem nincs ugyan gyermekem, de ismerőseim példáját látva tudom, milyen nehéz is egy kisbabával, a szülők alig alszanak, minden mozdulatuk, gondolatuk a pici körül forog, így nyilván sokkal idegesebbek, feszültebbek, mint általában.

Nem tudom, min vesztetek össze, de az, hogy megütött (és az, hogy te neki mentél) minden tekintetben elképesztően rossz döntés volt.

Mit tehetsz? Hát, először is, némi önvizsgálatot tarts, hogy lásd, te magad mennyire voltál hibás ebben.

Amennyiben bocsánatot kér, és látod rajta, hogy TÉNYLEG sajnálja, akkor azt hiszem, egy hosszas beszélgetéssel és némi szemrehányással rendet tehetsz magatok között. Elfelejteni nem fogod a pofont, ez tapasztalat, de ha szereted, és ő is szeret, akkor ez egyszer még megbocsátható.

A másik javaslatom: nagyon drága ruhát válassz! ;)

2008. nov. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az előző szerintem nagyon diplomatikus választ adott, fogadd meg:)
2008. nov. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Én is hasonlóképpen gondolom, mint a 2. válaszadó!
2008. nov. 24. 12:06
 5/16 anonim ***** válasza:
56%

Nem normális.

És erre nincs semmi kifogás. Ha szeretek valakit, idegesen, fáradtan is szeretem. Más ingerülten beszélni, meg más pofozkodni. Ne magadban keresd a hibát, hogy "jaj felhúztam" - a fizikia bántalmazást nem lehet "megérdemelni,", nem lehet "rászolgálni", nincs olyan helyzet a világon, amiben egy testi erőfölényben levő férfi ezt jogosan alkalmazhatja egy nővel szemben. Ha ideges, szellőztesse ki a fejét, ha fáradt, menjen aludni - ne azon vezesse le, akit szeret.

És szerintem nem lehet azzal kompenzálni, ha vetetsz magadnak egy drága ruhát. (Egyenesen gusztustalan ez az ötlet, szvsz...) Ezzel azt "tanítod meg neki", hogy talán máskor is "megoldhatja" majd így.

Ha nem akarod otthagyni, legalább komolyan és meggyőzően ijessz rá, hogy ez nagyon komoly dolog volt, és először és UTOLJÁRA bocsátottad meg. Fogja fel, hogy ha megismétli, komoly büntetsében részesül. Tudod, ha most nem állsz a sarkadra, és nem vésed az agyába, hogy ilyet nem lehet Veled csinálni, megindultok a lejtőn lefelé. Olvasd csak el akár itt is a bántalmazott nők sorait. Minden egy pofonnal indul. De jó, ha vonakodsz elhagyni, tegyük fel, EGY (egyetlen egy!!!!) még lehet véletlen.

ÉS ha újra üt, pakolj!

2008. nov. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Még ha Te is mentél neki, max. -mivel testi erőfölénye van - ahhoz lett volna joga, hogy lefogjon. Ezt hívják "nem arányos önvédelemnek".
2008. nov. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Egyetértek mindenkivel, de nagyon nehéz ezt így megételnem, h. én vagyok benne. Korrekt és gyakorlatias gondolkodású nő vagyok (jogász) és elitélek mindenfajta erőszakot, mégis úgy érzem félig-meddig neki is igaza van. Persze nem abban, h. ütött, és ez az ami bennem a kettősséget okozza. Mert nem lehet se úgy viselkedni, se így ahogy én. Viszont nem akarok könnyen megbocsátani, hiszen súlyos dologról van szó...
2008. nov. 24. 13:03
 8/16 anonim ***** válasza:
65%

Súlyosról bizony.

Szerintem sincsen semmilyen ok a fizikai bántalmazásra.Én azzal tudok egyetérteni,hogy le is foghatott volna.

Ne hibáztasd magad semmiképpen,mert a férjed a hibás ebben egyedül!!!!Te most szültél,Ő nem.Lehet,hogy Ő is fáradt a kicsi miatt,viszont nem volt terhes,nem benne zajlottak zajlanak a hormonváltozások,hanem benned.Ezzel neki tisztában kellene lennie.Lehet,hogy még magadat sem érted,mert nem vagy ilyen,de ezzel jár a várandósság,és a szülés körüli utáni állapot.Csak sajnos ezt a férfiak elég kevés hányada fogja fel.Azt hiszik csak az van amit a szemükkel látnak,ami kézzel fogható.Hogy a kismamákban ilyenkor mi zajlik,azt nem nagyon értik.Ami lehet,hogy nem bűn,de annyi illene belőle felfogni,hogy ez egy nagyon nehéz időszak nekünk,és sokkal toleránsabbnak megértőbbnek kellene nekik ilyenkor lenni.

Nagyon sajnálom,hogy neked is ennyire megértő társ jutott.

Ha minden rendben van akkor szuperférj,ha viszont nem zökkenőmentes az élet,akkor vadállat.

Az enyémről akkor derült ki,hogy 2 hete barátnője volt,mikor 6 hetes volt a 3-ik gyerekünk.Állítása szerint nem volt testi kapcsolatuk,de hogy hihetném ezt el?

Hihetetlen mekkorát lehet csalódni a férfiakban.Én még most sem tudom mit csináljak,csak a gyerekek miatt maradtam vele ezek után.Én akkorát csalódtam,hogy teljesen kiábrándultam belőle,pedig szinte imádtam.

Nem tudom melyik helyzet a rosszabb...pfff...

Sajnálom a Tiédet is.


Minden jót,üdv

2008. nov. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Srapnel ***** válasza:
57%
Ha a kérdező nekiment, akkor az ő hibája is. Semmi nem jogosít föl senkit arra, hogy megüssön egy másikat, csak max. a karate-bajnokság és effélék. Még a szülés sem kifogás. Ráadásul a kérdező kezdte. Ugyanazzal a logikával, amivel a férjet bíráljátok, bírálhatjátok a feleséget is. Ettől függetlenül meg kell beszélnetek. Nincs mese.
2008. nov. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

Agresszió agressziót szül...szerintem ezzel a kérdező is tisztában van...

megkérdezném még azt hogy mi miatt "mentél neki" a férjednek? ... mert azért az sem ok nélkül volt gondolom...

én úgy vagyok ezzel, hogy a nő ha megüt egy férfit nem szép dolog, és joga sincs hozzá, de egy férfitől "megbocsájthatatlannak" tartom (azért idézőjelben mert ha szeretem az illetőt egyszer megbocsájtom...)ismerek egy nagyon korrekt férfit, akit egyszer megpofozott a felesége, annyira higgadt volt, hogy utána nyugisan csak annyit mondott a feleségének, hogy úgy üssön oda, hogy a következőt vissza kapja...ez úgygondolom korrekt volt (azzóta egyikük sem pofozkodott...)

ezen kivül úgy gondolom, ha a nőben felmegy a pumpa és odaüt, azért az nem akkora nagy megrázkódtatás egy férfinak (Nem gondolom hogy helyes megoldás, de na)...de ha egy férfi üt oda az eléggé kiábránditó...egy nő és egy férfi nem egyforma kaliberű...

Tanácsolni annit tudnék, probálj megbocsájtani, beszéljétek meg...de ha még egy ilyen alkalom lesz, kalap s kilincs!

Üdv...

2008. nov. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!